DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Türkiye-Tataristan İş Forumu
( 07 Mayıs 2019 Salı )

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, Tataristan Cumhurbaşkanı R.Minnihanov'un ülkemizi ziyareti vesilesi ile 16 Mayıs 2019, Perşembe günü Raffles Hotel İstanbul'da (Adres: Levazım Mahallesi, Zorlu Center, Koru Sokağı, 34340 Beşiktaş) Türkiye - Tataristan İş Forumunun düzenlenmesinin planlandığı ifade edilmektedir.

Yazıda devamla, Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan'ın teşrifleri öngörülen etkinliğe konuk Cumhurbaşkanı R.Minnihanov, Başbakan Yrd. A.Karimov, Tataristan Tarım ve Gıda Bakanı M.Ahmetov, Tataristan Ekonomi Bakanı F.Abdulganiev'in yanı sıra üst düzey resmi görevliler ve özel sektör temsilcilerinin katılımının beklendiği belirtilmektedir.

Bu çerçevede; bahse konu etkinliğe katılmayı arzu eden üyelerimizin en geç 15 Mayıs 2019, Çarşamba günü saat 12:00'ye kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/925/12881 adresi üzerinden online kayıt formunu doldurarak, DEİK üyesi firma temsilcileri için kişi başı 150 TL, DEİK üyesi olmayan firma temsilcileri için 190 TL olan katılım ücretini online kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Tataristan Cumhuriyeti heyet listesine ulaşmak için tıklayınız
İş Forumu taslak programına ulaşmak için tıklayınız