DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Türkiye - Azerbaycan İş Forumu
( 06 Eylül 2019 Cuma )

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulundan (DEİK) alınan bir yazıda, 16-17 Eylül 2019 tarihlerinde Bakü'de düzenlenecek Türkiye- Azerbaycan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) VIII. Dönem Toplantısı vesilesiyle Azerbaycan'ı ziyaret edecek olan KEK Eşbaşkanı T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay ve Azerbaycan Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Novruz Memmedov'un teşrifleriyle, Türkiye-Azerbaycan İş Konseyi organizasyonunda İş Forumu'nun ve sektör temsilcileri arasında ikili iş görüşmelerinin düzenlenmesinin planlandığı belirtilmektedir.

Yazıda devamla; Azerbaycan Cumhuriyeti’nin, enerji alanında yakaladığı başarının yanı sıra; çelik, demir cevheri, çimento, tarım, gıda sanayi ve turizm gibi alanlarda da firmalarımız için büyük potansiyel arz ettiği belirtilmektedir.

Bu bağlamda, anılan programa katılmayı arzu eden üyelerimizin 12 Eylül 2019, Perşembe günü mesai bitimine kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1005/13464  adresli internet bağlantısındaki katılım formunu eksiksiz olarak doldurmaları beklenmektedir. Toplantı yerine ulaşım ve konaklama işlemleri katılımcılar tarafından münferit şekilde organize edilecek olup, etkinliğin mekan ve saat bilgisi katılım teyidi veren katılımcılar ile bilahare paylaşılacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

 

Detaylı Bilgi için:
Batuhan Kurtaran,
E-posta: bkurtaran@deik.org.tr | Tel: 0212 339 5055

Alperen Ay,
E-posta: aay@deik.org.tr | Tel.: 0212 339 5059