DUYURULAR

FUAR VE HEYET // YAPEX 2018 FUARI ALIM HEYETI PROGRAMI HK.
( 07 Kasım 2018 Çarşamba )

Batı Akdeniz İhracatçıları Birliği Genel Sekreterliğinden alınan bir yazıda; 26. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı’na yönelik fuarla eş zamanlı olarak 13 – 16 Kasım 2018 tarihleri arasında Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde Batı Akdeniz İhracatçıları Birliği Genel Sekreterliği organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; İsrail, Kosova, Kuveyt, Moğolistan, Moldova ve Umman’ dan ekte bilgileri bulunan 16 firmanın iştirak edeceği belirtilmekte olup, 14 Kasım Çarşamba günü Anfaş – Antalya Expo Center Toplantı Salonunda saat: 09.30’da birifing ve 10.00 – 18.00 saatleri arasında heyete iştirak edecek yabancı firmalar ile ikili görüşmelerin gerçekleşeceği belirtilmektedir.

Alım Heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte bulunan başvuru formunu doldurarak en geç 09 Kasım 2018 Cuma günü saat 13.30’a kadar arge@baib.gov.tr adresine göndermeleri gerektiği belirtilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

 

İ. Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Alım Heyeti Programı Katılımcı Bilgi Formu ve Başvuru Formu İçin Lütfen Tıklayınız.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Tanju Kahraman