DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Ruanda Uluslararası Ticaret Fuarı
( 16 Mayıs 2018 Çarşamba )

Türkiye İhracatçılar Meclisinden (TİM) alınan bir yazıda, 21. Ruanda Uluslararası Ticaret Fuarı'nın (RITF) 26 Temmuz -15 Ağustos 2018 tarihleri arasında başkent Kigali'de düzenleneceği ifade edilmektedir.

Yazıda devamla Gikondo Expo Ground fuar alanında düzenlenecek olan fuarın, Ruanda Özel Sektör Kuruluşu (Private Sector Foundation) ve Ruanda Ticaret ve Sanayi Bakanlığı'nın ortaklığında düzenleneceği; telekomünikasyon ve IT, tarımsal ekipmanlar, her türlü makine, genel inşaat ve konut inşaatı, tekstil, hazır giyim, kültürel ve turizm eşyaları, el sanatları, mobilya, madencilik, bankacılık, hizmet sektörü, gıda ve içecek gibi sektörlerin temsil edildiği ancak bunlarla sınırlanmadığı, çeşitli ülkelerden yaklaşık 500 katılımcının ürünlerini sergileyeceği ve günde 30.000 ziyaretçinin katılımının beklendiği belirtilmektedir.

Yine aynı yazıda, bahse konu fuar esnasında ikili iş görüşmelerinin de düzenleneceği, bedelsiz depolama alanlarının tahsis edilebileceği ve katılmak isteyen firma temsilcileri için otel rezervasyonları ve vize davet mektupları konusunda yardımcı olunacağı bildirilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Fuara ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız

 

 

Fuar Sekretaryası İletişim Detayları:
exposecretariat@psf.org.rw ; ephremk@psf.org.rw ;
Tel +250 783 564 098 /+250 788 307 330