DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Çin Siber Uzay Dairesi Temsilcileri ve Çinli Teknoloji, e-ticaret Firmaları ile Toplantı
( 03 Ekim 2019 Perşembe )

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’ndan alınan yazıda, DEÎK/Türkiye-Çin İş Konseyi, DHgate ve Hepsiburada iş birliğiyle, 7 Ekim 2019tarihinde 10.30-12.30 saatleri arasında River Plaza/ İstanbul'da "Çin Siber Uzay Dairesi (CAC) Temsilcileri ve Teknoloji & E- Ticaret Şirketleri ile Yuvarlak Masa Toplantısı" düzenleneceği ifade edilmektedir.

Yazıda devamla, CAC Bakan Yardımcısı Yang Xiaowei ve beraberindeki Çinli teknoloji ve e-ticaret firmalarının Türkiye'deki üst düzey temsilcilerinin hazır bulunacağı toplantı kapsamında; Kuşak Yol Projesi çerçevesinde e- ticaret sektöründe Türkiye-Çin iş birliği, siber uzay teknolojileri, bilgi güvenliği ve gelişen teknolojilerin üretim ve konjonktüre etkisi gibi konuların interaktif olarak görüşülmesinin hedeflendiği belirtilmektedir. Toplantı kısıtlı katılımlı olarak gerçekleşeceğinden kayıt sırasına göre önceliklendirme yapılacağı; her firmadan maksimum 2 katılım kabul edileceği bildirilmektedir.

Bu çerçevede bahse konu toplantıya katılmayı arzu eden üyelerimizin https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1039/13606 adresinde yer alan başvuru formunu 4 Ekim 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar eksiksiz doldurmaları beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Heyet listesine ulaşmak için tıklayınız

Detaylı bilgi için:
Neslihan Damalı, Türkiye-Asya Pasifik İş Konseyleri Koordinatörü,
E-mail: nonuralp@deik.org.tr
Tel: 0212 339 50 18