DUYURULAR

GENEL DUYURU // TİM-TEB Girişim Evi 2019 2.Dönem Jüri Toplantıları Sonuç Raporu
( 27 Eylül 2019 Cuma )

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan yazıda, TİM-TEB Girişim Evleri programlarından biri olan Start Up programı ile yüksek katma değerli, ihracat potansiyeline sahip girişimlere ve teknoloji firmalarına verilen hizmetler aracılığıyla, ilgili girişim firmalarımızın ticari faaliyetlerinin hızlandırılmasının hedeflendiği, 2019 yılı 2. Dönem Start Up Jüri Toplantılarının 2- 10 Eylül 2019 tarihleri arasında, 10 farklı ilde yer alan TİM-TEB Girişim Evlerinde, İhracatçı Birliklerinin Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreterlik yetkililerinin de katılımları ile gerçekleştirildiği ifade edilmektedir.

Yazıda devamla; toplantılar kapsamında, ilgili programa aday girişimcilerin kısa sunumlarının değerlendirilerek toplam 66 teknogirişimcinin seçildiği, önümüzdeki dönemde de bu girişimcilere ofis kullanımı, yönetim danışmanlığı, tanıtım, müşteri yatırımcı buluşmaları ve network desteklerinden yararlanma imkânları sağlanacağı belirtilmektedir.

Bu çerçevede; TİM-TEB Girişim Evi 2019 2. Dönem Start Up programına seçilen girişimcilerin iş fikirlerinin ve jüri katılımcılarının bilgilerinin yer aldığı sonuç raporuna aşağıda sunulan bağlantıdan ulaşılabilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

TİM-TEB Girişim Evi 2019 yılı 2. Dönem Start Up Jüri Toplantıları Sonuç Raporuna ulaşmak için tıklayınız