DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Almanya Sektörel Ticaret Heyeti
( 13 Mart 2019 Çarşamba )

Ege Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği ve Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından teknik tekstiller alanında yapılan gelişmelerin takip edilmesi, ülkemizin konvansiyonel tekstil üretiminden teknik tekstil üretimine geçişi konusunda geç kalmadan adımlar atması, teknik tekstil üretimine geçmek isteyen firmalarımızın sektör hakkında bilgi edinmesi ve Almanya tekstil pazarını araştırması amacıyla 14-17 Mayıs 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenecek ve teknik tekstil alanında dünyanın önde gelen fuarları arasında yer alan Techtextil Frankfurt fuarının ziyaret edilmesini de kapsayan, aynızamanda ikili iş görüşmelerini de içeren bir sektörel ticaret heyeti yapılması planlanmaktadır.

Ticaret Bakanlığı tarafından 2011/1 sayılı Pazar Araştırması Tebliğ’i kapsamında desteklenmesi durumunda gerçekleşecek heyetin taslak programı aşağıdaki bağlantı aracılığıyla iletilmekte olup söz konusu heyete katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda detayları verilen hesaba 800 Euro olan (desteklenmiş ön finansmanı yapılmış tutar) katılım ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. Heyete katılım bedeli içerisine konaklama, ulaşım, tanıtım ve diğer organizasyonel giderler dahildir.

Anılan heyete katılmak isteyen firmalarımızın ödeme dekontu (Dekont açıklamasına Almanya Tekstil Sektörel Ticaret Heyeti ödemesi yazılmalıdır) ile birlikte aşağıdaki bağlantılarda yer alan EKC2 ve EKC3 formlarını eksiksiz doldurulmuş biçimde en geç 15 Mart 2019 Cuma günü saat mesai bitimine kadar Birliğimize e-posta yoluyla ( e-posta: konfeksiyon@eib.org.tr) iletmesi beklenmektedir.

Bilgilerine sunulur.

 

İ. Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Heyet Taslak Programı

EKC2 Şirket Bilgi Formu

EKC3 Katılımcı Başvuru Formu

Hesap Bilgileri:

GARANTİ BANKASI / KIBRIS ŞEHİTLERİ ŞUBESİ ŞUBE KODU: 713

Hesap No : 9089036 (EUR Hesabı)

Iban No : TR50 0006 2000 7130 0009 0890 36

HEYETE İLİŞKİN DİĞER BİLGİLER:

1. “2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği” tebliği çerçevesinde gerçekleşecek söz konusu heyet katılımcılarının şirket ortağı ya da şirketin SGK'lı çalışanı olması gerekmektedir.

2. Heyete katılım sağlayacak tüm temsilcilerin grup ile beraber hareket etmesi zorunludur. Aksi takdirde ilgili harcamalar teşvik kapsamı haricinde kalacaktır.


Ayrıntılı Bilgi İçin: Şevin İstanbulluoğlu