DUYURULAR

FUAR VE HEYET // ETHİB-EHKİB-UTHİB ORTAK İSPANYA SANAL TİCARET HEYETİ
( 10 Şubat 2021 Çarşamba )Ege Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği, Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği ve Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği ortaklığında, üyelerimizin İspanya pazarındaki payını artırmak veya söz konusu pazara açılmalarını sağlamak amacıyla 24-28 Mayıs 2021tarihleri arasında İspanya’ya yönelik olarak tekstil ve hazır giyim sektörlerini kapsayan bir dijital sektörel ticaret heyeti düzenlenmesi planlanmaktadır.

Söz konusu Heyet kapsamında İspanya tekstil ve hazır giyim sektörü ve genel ekonomik durum hakkında webinar düzenlenmesi ve İspanya’daki alıcı firmaları ile katılımcı şirketlerimiz arasında online ikili iş görüşmeleri düzenlenmesi planlanmaktadır.

Anılan heyete firma başına katılım bedeli 300 € olup, hedef sektörler kumaş ve hazır giyim olarak belirlenmiştir. Katılım bedeli devlet desteği düşülmüş bedel olup, heyet sonrası herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır. Sınırlı sayıda firma başvurusu kabul edilecek olupkatılım planlayan firmalarımızın en kısa sürede başvurularını tamamlamaları önerilmektedir.

Heyete katılım sağlamak isteyen firmaların, öncelikle katılım bedelini ekte bildirilen Birliğimiz banka hesabına ödemesi, https://bit.ly/3pseF7L bağlantı linkinde yer alan başvuru formunu ve ekteki EK B2 ve EK B4  formlarını doldurmaları gerekmekte olup ödeme belgesi, EKB2 ve EKB3 formlarının en geç 15 Şubat 2021 Pazartesi günü mesai bitimine kadar tekstil@eib.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunulur.


Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yrd.


EK:

1-Detaylı Bilgi ve Heyet Taslak Programı (2 Sayfa)

2-EK B2 Sanal Ticaret Heyeti Katılımcı Şirket Bilgi Formu

3-EK B3 Katılımcı Şirket Talep Yazısı


Ayrıntılı Bilgi İçin: Şevin İstanbulluoğlu

-- İspanya Sanal Sektörel Ticaret Heyeti Detaylı Bilgi ve Program_00011420.pdf
-- EKB2_Sanal_Ticaret_Heyeti_Katilimci_Sirket_Bilgi_Formu_00011421.xlsx
-- EKB3 Katılımcı Şirket Talep Yazısı_00011422.doc