DUYURULAR

FUAR VE HEYET // İspanya Sektörel Ticaret Heyeti Ön Talep Duyurusu
( 19 Mart 2019 Salı )

Ege Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği ile Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından 22-26 Haziran 2019 tarihleri arasında, İspanya’nın Barselona şehrine yönelik tekstil makineleri ve teknolojisi alanında dünyanın en önemli fuarı olan ITMA fuarının ziyaret edilmesini de kapsayan bir Sektörel Ticaret Heyeti organize edilmesi planlanmaktadır.

Ticaret Bakanlığı tarafından 2011/1 sayılı Pazar Araştırması Tebliğ’i kapsamında desteklenmesi durumunda gerçekleşecek heyetin taslak programı aşağıdaki bağlantı aracılığıyla iletilmekte olup söz konusu heyete katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda detayları verilen hesaba 900 Euro olan (desteklenmiş ön finansmanı yapılmış tutar) katılım ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. Heyete katılım bedeli içerisine konaklama, ulaşım, tanıtım ve diğer organizasyonel giderler dahildir.

Anılan heyete katılmak isteyen firmalarımızın ödeme dekontu (Dekont açıklamasına İspanya Tekstil Ticaret Heyeti ödemesi yazılmalıdır) ile birlikte aşağıdaki bağlantılarda yer alan EKC2 ve EKC3 formlarını eksiksiz doldurulmuş biçimde en geç 22 Mart 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Birliğimize e-posta yoluyla (e-posta: tekstil@eib.org.tr ) iletmesi beklenmektedir.

Bilgilerine sunulur.

 

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yrd.

Heyet Taslak Programı

EKC2 Şirket Bilgi Formu

EKC3 Katılımcı Başvuru Formu

Hesap Bilgileri:

GARANTİ BANKASI / KIBRIS ŞEHİTLERİ ŞUBESİ ŞUBE KODU: 713

Hesap No : 9089036 (EUR Hesabı)

Iban No : TR50 0006 2000 7130 0009 0890 36

HEYETE İLİŞKİN DİĞER BİLGİLER:

1. “2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği” tebliği çerçevesinde gerçekleşecek söz konusu heyet katılımcılarının şirket ortağı ya da şirketin SGK'lı çalışanı olması gerekmektedir.

2. Heyete katılım sağlayacak tüm temsilcilerin grup ile beraber hareket etmesi zorunludur. Aksi takdirde ilgili harcamalar teşvik kapsamı haricinde kalacaktır.


Ayrıntılı Bilgi İçin: Çağlayan Karataş