DUYURULAR

SEKTÖREL DUYURU // Steelorbis E-Ticaret Sitesi Üyelik Desteği
( 16 Mayıs 2019 Perşembe )

2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Hakkında Tebliğ kapsamında Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği (EDDMİB) üyesi firmalara yönelik olarak Steelorbis e-ticaret sitesiyle birlikte bir “e-ticaret desteği projesi” gerçekleştirilecek olup, destek kapsamında EDDMİB üyesi firmaların SteelOrbis abonelikleri Ticaret Bakanlığı tarafından %80 oranında desteklenecektir.

Projeye dahil olarak bahse konu destekten faydalanmak isteyen firmaların, EDDMİB üyesi olmaları ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun 124. maddesinde belirtilen kollektif, komandit, anonim, limited ve kooperatif şirket statülerinden birine sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapan firmalar, Ticaret Bakanlığı tarafından uygunluk açısından incelenecek ve üyelikler Bakanlık onayının ardından başlatılacaktır. Herhangi bir sebeple Bakanlık tarafından desteği onaylanmayan firmalar projede yer alamayacaktır.

Projede yer almak isteyen EDDMİB üyesi firmaların aşağıda iletişim bilgileri bulunan Steelorbis ile görüşerek başvuru taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Steelorbis Elektronik Pazaryeri A.Ş. İletişim
Telefon: 0216 468 10 50
Eposta: sosales@steelorbis.com
İnternet: www.steelorbis.com

Ayrıntılı Bilgi İçin: Eda Biricik