DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Fine Food Australia 2021 Fuarı
( 29 Ocak 2021 Cuma )

Sayın Üyemiz

İstanbul İhracatcı Birlikleri’nden alınan bir yazıda, Sidney/Avustralya'da 06-09 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek " FINE FOOD AUSTRALIA 2021 Uluslararası Gıda Ürünleri- Makineleri- Restoran Ekipmanları Fuarı ” milli katılım organizasyonunun 5. defa Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesinin planlandığı belirtilmektedir.

Aynı yazıda devamla, Avustralya ve bölge ülkelerine yönelik ihracat potansiyelinin geliştirilebilmesi için fırsat niteliği taşıyan FINE FOOD AUSTRALIA Fuarının Güney Yarım Küre'deki en büyük ticaret fuarlarından biri olarak gösterildiği, 2019 yılında 60 ülkeden 1.000'i aşkın katılımcı firmanın yer aldığı fuarın dünyanın dört bir köşesinden 26.000'den fazla kişi tarafından ziyaret edildiği, 2020 yılında ise küresel salgın nedeniyle gerçekleştirilemediği ifade edilmektedir.

Söz konusu fuara 2021 yılı için milli katılım bedeli 1.200 USD/m² olarak belirlenmiş olup, milli katılım organizasyonunda yer alacak firmalara Genel Sekreterlikleri tarafından;

- Stant alanının kiralanması, stant inşaatı, dekorasyonu ve temizliği,

- Katılımcı ürünlerinin yurtdışına nakliyesi, gümrüklemesi ve stantlara teslimi,

- Reklam ve tanıtım hizmetleri,

- Fuara giriş kartı temini, fuar resmi kataloğunda ve internet sitesinde yer alma,

- İİB tarafından hazırlanan katılımcı broşüründe yer alma,

- Fuar süresince ofis ve iletişim araçları ile ikram hizmetlerinden faydalanma, hizmetlerinin sağlanacağı belirtilmektedir.

Söz konusu fuara, milli katılım organizasyonunda yer almak isteyen firmaların aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilen katılım talep formunu doldurmaları beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

   

Serap ÜNAL
Genel Sekreter Yardımcısı

Katılım Talep Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Fuar Tanıtımına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Merve Tum