DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Duca Del Cosma - B2B Görüşmesi
( 16 Eylül 2019 Pazartesi )

Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliğimizce potansiyel pazar niteliğindeki ülkelere yönelik ihracatımızın arttırılması amacıyla " sneaker" ayakkabı üreticilerine yönelik Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu alım heyeti ikili iş görüşmeleri kapsamında Hollanda’da yerleşik Duca Del Cosma ( https://ducadelcosma.com/en/ ) firması İzmir’i ziyaret edecek olup çevre dostu, sürdürülebilir malzemeler ile üretilmiş sneaker ayakkabı alanındaki ürün grubu ile ilgilenmektedirler.

Firma ile ikili görüşmeler, 23 Eylül 2019 Pazartesi günü 16.00-19.00 saatleri arasında Birliğimiz binasında yapılacaktır. İkili görüşme gerçekleştirmek üzere randevu talep eden üyelerimizin aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurmak suretiyle en geç 19 Eylül 2019 Perşembe günü mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru formunu dolduran firmaların bilgileri ilgili firmaya sunularak firma tarafından belirlenecek şirketler davet edilerek B2B görüşmeleri gerçekleştirilecektir. Söz konusu görüşmeler ile ilgili eşleştirmelerin sağlıklı olarak gerçekleştirilebilmesi için bilgilerin özenli bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur.

 

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yardımcısı 

Başvuru Linki İçin Tıklayınız


Ayrıntılı Bilgi İçin: Haldun Sayı