EĞİTİM


Bütün Kelimeler ||| Herhangi Bir Kelime

EĞİTİM/SEMİNER // KOSGEB - KOBİGEL Bilgilendirme Toplantısı / 16 Mayıs 2018
( 09 Mayıs 2018 Çarşamba )

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İzmir Kuzey Müdürlüğü’nden alınan yazıda, KOBİGEL – Kobi Gelişim Destek Programı kapsamında, illerin sahip olduğu imalat sanayi potansiyelini geliştirmeyi ve rekabet gücünü artırmayı hedefleyen 2018 – 01 sayılı proje teklif çağrısı ile ilgili bilgi verilmiş, programın genel amacının, “İllerde rekabet avantajına sahip imalat sanayi sektörleri ve yazılım sektörlerindeki kobilerin rekabet gücünün geliştirilmesi” olduğu ifade edilmiştir.

KOSGEB İzmir Kuzey Müdürlüğü tarafından, İzmir’de çağrı kapsamında, NACE REV 2. sınıflamasına göre aşağıda belirtilen sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin proje başvurusunda bulunabileceği aktarılmıştır;

NACE 10 - Gıda ürünlerinin imalatı
NACE 28 - Başka yerde sınıflandırılmamışmakine ve ekipman imalatı
NACE 14 - Giyim eşyalarının imalatı
NACE 20 - Kimyasalların ve kimyasal ürünlerin imalatı
NACE 21 - Temel eczacılık ürünlerinin ve eczacılığa ilişkin malzemelerin imalat
NACE 26 - Bilgisayarların, elektronik ve optik ürünlerin imalatı
NACE 30.3 - Hava ve uzay araçları ve ilgili makinelerin imalatı
NACE 62 - Bilgisayar programlama, danışmanlık ve ilgili faaliyetler

Bu çerçevede, KOSGEB İzmir Güney Müdürlüğü tarafından 16 Mayıs 2018 tarihinde saat 14:00’te Ege İhracatçı Birlikleri Hizmet Binasında KOBİGEL programı ve bu kapsamda gerçekleştirilen proje teklif çağrısı hakkında bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Toplantıya katılım için aşağıda yer alan bağlantı aracılığı ile kayıt yapılabilecektir. Ayrıntılı bilgi, www.kosgeb.gov.tr  adresinden ya da KOSGEB İzmir Kuzey Müdürlüğünün 0232 376 73 27 numaralı telefonundan sağlanabilecektir.

Bilgilerinize sunulur.

Kemal COŞKUN
Genel Sekreter V.

Online Kayıt için lütfen tıklayınız.  

Ayrıntılı Bilgi İçin: Yiğit Paker