VİZYON, MİSYON VE DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz...

Devletimizin ilgili kurumları ile üyelerimiz arasındaki karşılıklı bilgi akışını sağlamak, üyelerimizin ihracatının ülkemiz menfaatine uygun olarak gelişmesi yolunda faaliyetler gerçekleştirmek ve ihracatta karşılaşılan sorunların çözümü konusunda çalışmalar yapmaktır.

Vizyonumuz...

Üyelerimiz için vazgeçilmez bir kuruluş olmak amacıyla; hizmet çeşitliliği sunan, üye memnuniyeti sağlayan, modern ve öncü bir Birlik olmak adına, üyelerimizin ticari faaliyetleri ile ilgili gereksinimlerini ve beklentilerini tespit etmek ve olanaklarımız çerçevesinde karşılamaktır.

Değerlerimiz...

Hizmetlerimizi, İhracat Mevzuatı, Ekonomi Bakanlığı talimatları ve İhracatçı Birlikleri Statüsü çerçevesinde ve vizyonumuz doğrultusunda sevgi, saygı ve güven ortamında, güncel, doğru ve hızlı bir şekilde sunmaktır.

EİB için GÜVEN ve ADALET hiç bir koşulda zedelenmemesi gereken en önemli değerimiz olarak seçilmiştir.

Türkiye'nin 2023 hedefine hizmet edebilmek için YARATICILIK her zaman desteklememiz gereken diğer bir değerimiz olmuştur.

Dünyadaki değişimin hızına paralel olarak üyelerimizin değişen ihtiyaçlarına en iyi biçimde hizmet verebilmek için PROAKTİF olmak, hantallaşmadan DİNAMİK kalmak, hedeflerimize ulaşmak için önceliğimizdir.

VERİMLİ çalışmak ve çalışmalarımız sonucunda KALİTELİ hizmetler üretmek MÜŞTERİ ODAKLI OLMAK temel koşullarımızdır.

EİB paydaşları için her koşulda ERİŞİLEBİLİR olmak.