Duyurular

EĞİTİM/SEMİNER // HATIRLATMA// İHKİB METAMORPHOSIS Projesi Bilgilendirme Toplantısı -21 Eylül 2023

20 Eylül 2023 Çarşamba
İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) yararlanıcısı olduğu, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali işbirliği çerçevesinde finanse edilen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen «Tasarımdan Üretime: Türkiye'de Hazır Giyim Sektöründe Dijital Dönüşüm» METAMORPHOSIS Projesi’nin 2022 yılından bu yana devam etmekte olduğu bildirilmektedir.

Bahse konu METAMORPHOSIS Projesi’nin hazır giyim ve tekstil işletmeleri ile aracı kurumların rekabet gücünü artırarak Türkiye hazır giyim ve tekstil sektörlerinin küresel değer zincirlerine entegrasyonunu sağlamayı amaçlamakta olduğu iletilmektedir. Ayrıca proje; dijital dönüşüm, uluslararası uygulamalara uyum ve çevre dostu çözümler önererek Türkiye'deki hazır giyim ve tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren KOBİ'lerin rekabet gücünü artırmayı hedeflemektedir.

Firmalara yönelik gerçekleştirilecek olan projenin üçüncü bilgilendirme toplantısı 21 Eylül 2023 tarihinde Perşembe günü Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek olup toplantıya katılım için aşağıda yer alan linkteki form üzerinden kayıt yaptırılması gerekmektedir. Etkinlik akışı ekte yer almaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

                                                                                                                
Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yrd.

EK: Etkinlik Akışı (1 syf.)

Toplantı Kayıt Linkine Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Toplantı Tarih / Zaman: 21 Eylül 2023, Perşembe, 13:30-17:00
Adres: Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) Atatürk Cad. No: 382 Alsancak / İZMİR
7. Kat Seminer Salonu
Soru ve İletişim: info@project-metamorphosis.com
https://www.project-metamorphosis.com

Ayrıntılı Bilgi İçin: İrem Ünal


-- İzmir InfoDay_DF260.pdf